2. Волейбол
  3. Юношите старша възраст на Марек Юнион-Ивкони победиха пернишкия Миньор

Юношите старша възраст на Марек Юнион-Ивкони победиха пернишкия Миньор

Юношите старша възраст на Марек Юнион-Ивкони победиха пернишкия Миньор в среща от шампионата в тази възраст, съобщи пресаташето на дупничани Христо Апостолов. Само за 57 минути разнебитиха съперника си 3:0 гейма, като тделните части приключиха 25:13, 25:19 и 25:17 точки. Дебют за юношите на Марек Юнион-Ивкони”направи молдовецът с български паспорт Дмитрий Бахов, който играе и в мъжкия тим на клуба

Юношите старша възраст на Марек Юнион-Ивкони победиха пернишкия Миньор в среща от шампионата в тази възраст, съобщи пресаташето на дупничани Христо Апостолов. Само за 57 минути разнебитиха съперника си 3:0 гейма, като тделните части приключиха 25:13, 25:19 и 25:17 точки. Дебют за юношите на Марек Юнион-Ивкони”направи молдовецът с български паспорт Дмитрий Бахов, който играе и в мъжкия тим на клуба.

Другият отбор от Югозапада Пирин Балканстрой този кръг трябваше да играе с ЦСКА, но двубоят бе отложен от родната федерация до “второ нареждане”. Разложани, в чийто редици играят 2-ма от представителния мъжки тим Николай Пенчев и Добромир Димитров са 4-и в класирането и следващия кръг имат лек мач срещу пернишкия Миньор.