2. Втора лига
  3. Беласица с трета поредна победа в Югозападната Трета лига

Беласица с трета поредна победа в Югозападната Трета лига

Надежда Доброславци отстъпи с 0:4

Отборът на Беласица  записа трета поредна победа за първенството на ЮЗ трета лига, побеждавайки този път  Надежда Доброславци с 4:0.

На стадиона в Микрево се игра мачът от 3 кръг за първенството на ЮЗ трета лига между отборите на Беласица Петрич и Надежда Доброславци. Като цяло срещата премина при превес за отбора на домакините и съвсем заслужено завърши при резултат 4:0 в тяхна полза. Първият гол в срещата отбеляза Живко Димитров в 24-та минута . Четири минути по-късно Лъчезар Давков покачи на 2:0. Две минути преди края на първата част Живко Димитров надскочи вратаря на гостите и с глава направи резултата класически – 3:0. В 65-та минута отново той прехвърли майсторски вратаря на гостите за 4:0. С този хеттрик в мача Живко Димитров-Малкия Ромарио доказа, че мястото му не е на резервната скамейка, а сред 11-те на терена.

Пред около 300 зрители футболистите на Беласица изнесоха много добър мач, с което изконсумираха наложеното наказание с лишаване от домакинство в пет мача.

Това бе трета поредна победа за петричкия тим, който преди това победи Рилски спортист с 3:2 като домакин и Банско с 2:1 като гост.

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч