2. Втора лига
  3. Берое надви Локомотив с 2:1 в старозагорското дерби

Берое надви Локомотив с 2:1 в старозагорското дерби

Берое постигна победа с 2:1 над Локомотив в старозагорското дерби. Срещата се игра на стадион "Локомотив" пред 800 зрители. Футболистите на Берое откриха резултата още в 11-ата минута. В ситуацията Слави Жеков получава късо от корнер и подава към Петър Димитров, който стреля. Топката се отби в гърба на Стелиян Попчев и попадна в Дончо Атанасов, който изведе Берое напред в резултата.

Берое постигна победа с 2:1 над Локомотив в старозагорското дерби. Срещата се игра на стадион "Локомотив" пред 800 зрители. Футболистите на Берое откриха резултата още в 11-ата минута. В ситуацията Слави Жеков получава късо от корнер и подава към Петър Димитров, който стреля. Топката се отби в гърба на Стелиян Попчев и попадна в Дончо Атанасов, който изведе Берое напред в резултата.

В  началото на втората част Берое удвои преднината си, като автор на попадението в 53-ата минута бе Дончо Атанасов, който с левия крак направи безпомощен вратаря Белбер. В 63-ата почетното попадение за домакините реализира Мартин Жеков.

След тази победа Берое остава лидер в Източната "Б" група с преднина от 3 точки пред Нафтекс.