2. Втора лига
  3. Берое пречупи Видима в снежен мач с два обрата

Берое пречупи Видима в снежен мач с два обрата

Срещата се игра при изключително тежки метеорологични условия и приключи при резултат 3:2

Берое постигна втора победа в зимната си подготовка, след като се наложи с 3:2 над Видима, съобщава официалният сайт на „зелено-белите”.

Елио Мартинс откри резултата за Берое в 24-ата минута, но с попадения на Ангел Русев в 38-ата и Християн Кожухаров в 45-ата гостите обърнаха развоя на мача в своя полза.

През второто полувреме Берое бе далеч по-добрият отбор на терена и заслужено доведе резултата до 3:2 с попадения на Владимир Зафиров в 77-ата и Дончо Атанасов в 82-ата минута.

Срещата се игра при изключително тежки метеорологични условия и силен снеговалеж.

Домакините бяха направили и непосилното и почистили целия терен, но само след полувреме игра около 2-3 сантиметра сняг бяха натрупали на терена.

Следващата контрола на Берое е на 1 февруари срещу Любимец, като срещата по всяка вероятност ще се играе в едноименният град.

Стартови състави:

Берое (Стара Загора): 12. Кирил Акалски (46' - 33. Теодор Скорчев) - 2. Здравко Илиев (46' - 77. Педро Еуженио), 25. Мирослав Енчев (46' - 3. Владимир Зафиров), 5. Борислав Стойчев, 28. Веселин Пенев (46' - 15. Георги Динков) - 31. Атанас Зехиров - 23. Тодор Христов (46' - 11. Дончо Атанасов), 19. Мартин Райнов (46' - Симеон Мечев), 9. Иван Горанов (46' - 88. Давид Каядо) - 29. Елио Мартинс (46' - Амир Саюд), 7. Георги Андонов (46' - 20. Венцислав Христов); старши-треньор: Петър Хубчев

Видима-Раковски (Севлиево): Алекс Конов, Емилиян Иванов, Георги Стойчев (к), Михаил Минков, Павлин Юлиянов, Максим Стойков, Иван Мекиков, Ангел Здравчев, Ангел Русев, Кристиян Кожухаров, Атанас Любенов (Николай Митев, Никола Яначков, Иван Пенев, Добрин Петров, Емил Гиев, Димитър Коларов, Никола Мицански, Благомир Мастагарков, Валери Беров, Венцислав Миленов, Окан Якубов, Владимир Красимиров); старши-треньор Димитър Тодоров

Главен съдия: Иван Пенчев (Стара Загора)

Стадион:
"Берое" - Изкуствен терен, Стара Загора

ОБЗОР: Пирин дръпна на върха във Втора лига

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч