2. Втора лига
  3. Берое размаза Етър с 6:0 в контрола

Берое размаза Етър с 6:0 в контрола

Нападателят на Берое Захари Димитров направи хеттрик при победата на старозагорци срещу Етър със 6:0 в контрола, която се игра пред 200 зрители на стадиона под Аязмото. Опитният голмайстор през първото полувреме на два пъти бе на точното място и прониза вратата на съперника от Велико Търново.

В 3-ата минута завърналият се на терена Иво Паргов си изработи дузпа, която пропусна, но младокът Хаджииванов овладя избитата топка и подаде на Захари Димитров, който откри резултата. В 35-ата минута отново Захари Димитров удвои преднината на "зелените" след асистенция на Атанас Атанасов.

Младокът Антонио Хаджииванов отбеляза третия и четвъртия гол във вратата на Етър само в рамките на 8 минути. Централният защитник Тодор Тодоров, който се завърна на терена след контузия в глезена, вкара за 5:0 с глава след асистенция на Захари Димитров.

Последният пък оформи своя хеттрик 10-ина минути преди края на мача след асистенция на Искрен Писаров.