2. Втора лига
  3. Ботев пусна новото издание на "Информатор"

Ботев пусна новото издание на "Информатор"

Бройките на изданието са в ограничен тираж и са на цена 1 лев

След първия кръг от първенството екипът на oфициалния сайт на Ботев Пловдив www.botevplovdiv.bg пуска в разпространение новия ИНФОРМАТОР за сезон 2011/2012, който е в 24 страници. От него може да се сдобиете с пълна информация за клуба, промените в треньорското ръководство, визитките на всички футболисти и интервюта с представители на клуба. Бройките на изданието са в ограничен тираж и са на цена 1 лев. Ще се разпространяват на касите на Колежа и в клубния магазин преди и по време на срещата със Спартак Варна на 20 Август.

Отборът на Ботев грабна първа победа в старта на Б група. Победихме със скромен резултат (1:0) Добруджа, но показахме добра игра през цялата среща. Канарчетата пресираха съперника си по целия терен и създадоха не малко положения пред многобройната си вярна публика в Добрич. Атанас Курдов реализира единственото положение в 84-та минута на мача след уникален пас на Тодор Неделев, който се появи през втората част и взриви близо 700-те бултраси на стадиона. Красота! Наско заби топката в мрежата с такава злоба и ни накара да полудеем от густо. Така искаме да виждаме нашия Ботев - стегнат, здрав, да притеснява противника и да не го оставя да диша през всичките 90 минути. С такава подкрепа от трибуните може да се спечели всяка среща. Стягайте се, защото ни предстои много път из цяла България, а жълто-черното е преди всичко.

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч