2. Втора лига
  3. Ботев тренира след мача с Лудогорец

Ботев тренира след мача с Лудогорец

Наставникът Милен Радуканов провежда възстановително занимание

Отборът на Ботев (Пловдив) в момента провежда тренировка след загубата с 0:3 от Лудогорец (Разград) в мач от 1/4-финалите в турнира за Купата на България. Пловдивчани приеха сблъсък на своя стадион "Христо Ботев" за последен път преди предстоящия ремонт на съоражението.

Разградчани надделяха с убедителния резултат пред над 10 хиляди зрители, като сърцатата игра на "канарите" не се отрази на резултата за тяхно съжаление. "Орлите" поведоха през първата част чрез Марселиньо, след което добавиха още две попадения в последните 15 минути, които бяха дело на Александров и Кабаселе. Домакините играха и с човек по-малко почти половин час след изгонването на Бонев.

Наставникът на ботевистите Милен Радуканов реши да проведе възстановителна тренировка с тима след неуспеха. Към този момент играчите на бившия треньор на ЦСКА въртят обиколки, предаде репортер на Novsport от стадион "Христо Ботев".