2. Втора лига
  3. Черноморец Балчик обърна старшата на Черно море

Черноморец Балчик обърна старшата на Черно море

Юношите старша възраст на варненския Черно море направиха полезна проверка срещу втория в Източната ни Б група Черноморец Балчик.

Юношите старша възраст на варненския Черно море направиха полезна проверка срещу втория в Източната ни Б група Черноморец Балчик. Въпреки силния вятър на 3-и терен в к.к Албена, моряците, подсилени от няколко футболисти от мъжкия отбор, доминираха през първото полувреме и логично поведоха с 2:0, като главният съдия не отсъди и дузпа в тяхна полза. На два пъти точен бе естонецът Даниил Ратников, а с добри изяви се откроиха още вратаря Денчев, Андреев,Трифонов, В. Костадинов, Р. Николов и Будинов. След почивката наставникът на варненци Венци Маринов подмени целия състав и съперникът успя да обърне резултата в своя полза за крайното 4:2. Контролата бе наблюдавана от почти всички треньори в ДЮШ на Черно море, съобщи сайтът на клуба.