2. Втора лига
  3. Черноморец (Бс) обърна Карнобат, Великов пак даде шанс на юноши на клуба

Черноморец (Бс) обърна Карнобат, Великов пак даде шанс на юноши на клуба

Бургазлии направиха много силно второ полувреме

Черноморец (Бургас) постигна победа след обрат с 2:1 над Карнобат в контролна среща, която се игра днес.

Срещата се проведе на стадиона в Българово.

Гостите от крайморския град стигнаха първи до попадение, а през първото полувреме момчетата на Веселин Великов изпуснаха 3-4 добри голови шанса.

След почивката обаче всичко си дойде на мястото.

Още секунди след подновяването на играта Стоян Мантаров успя да изравни с глава след центриране от корнер.

В 63-ата минута пък португалецът Аризио направи обрата пълен. Преди топката да стигне до него Венци Славов направи страхотен пробив и му я даде на перфектна позиция до вратата и той от близка дистанция не сгреши.

В този мач участие взеха и четирима юноши на клуба - Петър Пейчев, Боби Димов, Георги Кръстев и Стоян Михайлов, които за почти нулевия опит в мъжки футбол показаха хубави неща на терена.

"Изпуснахме няколко шанса през първото полувреме и честно казано не съм доволен от него, но съм много доволен от играта ни след почивката. Относно младите момчета в отбора мисля, че им трябва още доста време, но за почти никаквия им опит в мъжкия футбол се представят на ниво", коментира треньорът на Черноморец Веселин Великов.