2. Втора лига
  3. Дъжд от голове в Кавракирово

Дъжд от голове в Кавракирово

Вихър (Кавракирово) - Локомотив (Генерал Тодоров) 6:4

Общо десет гола бяха вкарани в мача от VІІІ кръг за първенството на областна група Струма-2 между отборите на Вихър Кавракирово и Локомотив Генерал Тодоров.

На база моментното представяне на отборите от началото на настоящото първенство се очакваше този двубой да завърши с победа на гостите от Локомотив Генерал Тодоров.

След доста интересни ситуации пред двете врати се появиха обрати, най-вече в резултата. В 4-та минута Сашо Стоянов откри за 1:0 за отбора на Вихър Кавракирово. Три минути по-късно Иван Калайджиев от Локомотив Генерал Тодоров изравни за 1:1.

В 16-та минута гостите поведоха с попадение на Ивайло Манолчев. Седем минути по-късно Сашо Стоянов от Вихър възстанови равенството за 2:2.

За първи път в мача домакините поведоха с гол на Иван Пиндев в 38-ма минута. Ивайло Манолчев от гостите изравни резултата за 3:3, при който футболистите на двата отбора се оттеглиха на почивка.

Втората част на срещата започна равностойно за двата отбора. Опитите на футболистите на двата отбора за промяна на резултата оставаха безуспешни. За седем минути бяха отбелязани нови четири гола.

В 83-та минута Илия Янков отново изведе отбора на Вихър напред за 4:3. В 87-ма минута Илия Канелов от гостите изравни за 4:4. В 89-та и 90-та минути Сашо Стоянов от Вихър отбеляза нови две попадения и обра овациите на колегите си за постигнатата победа с 6:4.

ОБЗОР: Пирин дръпна на върха във Втора лига

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч