2. Втора лига
  3. Фенове на Дунав прекъсват мач на Лудогорец

Фенове на Дунав прекъсват мач на Лудогорец

Агитката нахлу на терена в знак на протест срещу общинската управа, която затри клуба и издигна транспаранти

2:0 аматьорите от Две могили в контрола, играна вчера в Русе. Любопитното е, че фенове на Дунав прекъснаха проверката през второто полувреме.

Агитката нахлу на терена в знак на протест срещу общинската управа, която затри клуба и издигна транспаранти. На тях пишеше - „Върнете футбола на Русе!" и „Град без спорт - деца наркомани".

Играчите на двата тима търпеливо изчакаха 2-3 минути импровизирания митинг на феновете, след което мачът продължи. И двете попадения за тима от Разград вкара Мирослав Антонов.

В 23-ата минута той бе най-съобразителен при центриране, а в 40-ата получи дълъг пас, финтира технично централния защитник Дамян Дамянов и с диагонален удар не остави шансове на вратаря Лазаров.