2. Втора лига
  3. Фенове нахлуха в съблекалнята на Добруджа

Фенове нахлуха в съблекалнята на Добруджа

Двама фенове на Добруджа нахлуха в съблекалнята на тима след драматичната загуба от Нефтохимик с 1:2 на стадиона в Долно Езерово

Двама фенове на Добруджа нахлуха в съблекалнята на тима след драматичната загуба от Нефтохимик с 1:2 на стадиона в Долно Езерово. Те поискаха обяснение от своите любимци, които бяха обърнати през второто полувреме на гостуването, видя репортер на Novsport.com.

В рамките на 2 минути, късно през второто полувреме играчите на Добруджа Валери Михайлов и Младен Димитров получиха по два жълти картона и напуснаха преждевременно мача. В 87-ата минута Нефтохимик вкара втори гол и спечели мача. Шейховете първи останаха с човек по-малко – в 60-ата минута при 1:1, но вместо да ги атакуват, добричлии разиграваха в своята половина, а после допуснаха и втори гол във вратата си.

Феновете на Добруджа, които иначе бяха десетина на стадиона, бързо бяха изведени от съблекалнята на тима. Чуха се псувни по адрес на играчите. До инциденти обаче не се стигна. Предполага се, че ядосаните запалянковци само са потърсили обяснение от играчите, но иначе до физическа саморазправа не се е стигало.

От треньорския щаб на Добруджа в лицето на Вальо Ангелов пък яростно изразиха недоволството си срещу съдийството на М. Йорданов от Разград.

Очаквайте отзивите със звук!

ОБЗОР: Пирин дръпна на върха във Втора лига

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч