2. Втора лига
  3. Калиакра загуби с 0:2 от Славия в първата си контрола

Калиакра загуби с 0:2 от Славия в първата си контрола

Калиакра загуби с 0:2 първата си контролна среща, играна преди обед в Тетевен срещу тима на Славия, съобщи за Novsport.com техническият директор на каварненци Венци Василев.

Двете попадения бяха отбелязани през първата част на срещата. В 40-ата минута Галин Иванов засече остро центриране и откри резултата, а две минути по-късно Александър Младенов се възползва от грешка на защитника Филип Флоров и добави втори гол.

През първото полувреме Славия имаше надмощие на терена, докато през втората част силите на двата отбора се изравниха.

Следващата контрола на Калиакра е срещу Балкан (Ботевград), с което приключва първата част от подготовката на тима. След това са предвиден и контролни срещи с Несебър, Волов (Шумен), със Светкавица (Търговище), както и с един кипърски отбор.

Славия приключи лагера си в Тетевен, а през следващата седмица – на 15 юли, ще отпътува на втори лагер в Словения.