2. Втора лига
  3. Локо Сф писа шестица на Ком-Миньор

Локо Сф писа шестица на Ком-Миньор

Отборът на Локомотив София спечели с 6:0 срещу втородивизионния Ком Миньор в контролен мач, игран на ст. "Локомотив" в Надежда.

Отборът на Локомотив София спечели с 6:0 срещу втородивизионния Ком Миньор в контролен мач, игран на ст. "Локомотив" в Надежда.

Двата тима организираха контролата заради паузата в шампионата на А и Б група, предизвикана от евроквалификациите на България срещу Англия и Черна гора.

"Железничарите" бяха по-добрия тим и спечелиха леко двубоя. Резултатът беше открит от Цветан Генков в 17-ата минута, а след още 12 Преслав Йорданов удвои.

Между двата гола гостите направиха два сериозни пропуска. Бившият играч на Рилски спортист Фидел Куаме първо не уцели вратата, а след това негов удар намери напречната греда.

Локо продължи да е по-добър и след почивката, но головете дойдоха в заключителните минути. В 78-ата Преслав Йорданов направи 3:0, а след още две Румен Кънчев покачи на 4:0.

Още само четири минути бяха нужни на Преслав Йорданов да оформи хеттрика си в мача за 5:0, а точката беше поставена от Величков с гол в последната, 90-та минута за 6:0.

ОБЗОР: Пирин (Благоевград) с аванс от 2 точки на върха във Втора лига