3. Лудогорец II грабна трите точки в Лом след обрат над Левски

Лудогорец II грабна трите точки в Лом след обрат над Левски

Владислав Найденов и Тихомир Димитров бяха героите за "орлите"

Дубълът на Лудогорец постигна пълен обрат срещу Левски Лом в срещата им от 15-ия кръг във Втора лига.

Домакините успяха да поведат в резултата в 11-ата минута с първата си по-опасна ситуация в срещата. След изпълнение на ъглов удар, при който вратарят на „орлите“ Владимир Росанов се намеси, капитанът на Левски Лом Николай Христов бе на точното място и успя да вкара топката във вратата му – 1:0.

Дубълът на "орлите" обаче изравни в 28-ата минута. След изпълнение на корнер Владислав Найденов успя да засече във вратата на Дамян Дамянов за 1:1.

През втората част обаче гостите стигнаха до пълния обрат. В 66-ата минута вратарят на Левски Лом изпусна топката при центриране, от което се възползва Тихомир Димитров и отблизо успя да добави топката във вратата за 1:2.​

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч