2. Втора лига
  3. ОБЗОР: Хебър излъга Добруджа и бутна Етър от първото място

ОБЗОР: Хебър излъга Добруджа и бутна Етър от първото място

Разпадът в Нефтохимик е пълен, на "Лазур" няма ток и вода, отборът записа десета загуба, вижте резултатите от днешните мачове във Втора лига

Хебър спечели с 1:0 гостуването си на Добруджа от 15-ия кръг на Втора лига. Попадението падна още в петата минута на двубоя. Точен бе Живко Петков. Нападателят се оказа най-съобразителен при разбъркване след корнер.

Със спечелените три точки Хебър изпревари Етър и се настани на върха в класирането. Двата тима имат по 34 точки, но тимът от Пазарджик води заради успеха в директния мач. “Болярите” обаме са с мач по-малко. Утре те гостуват на Спартак във Варна.

Добруджа пък остана с 13 точки на 17-а позиция.

Нефтохимик записа десета загуба от началото на сезона. Бургазлии паднаха с 0:1 от Спортист (Своге) на "Лазур". Единственото попадение за гостите реализира Дуде Ндонгала в 21-ата минута. Куриозното в случая беше, че домакините имаха заисана само една резерва в тимовия лист. На стадиона пък нямаше ток и вода, тъй като ръководството не е платило сметките си за комунални услуги. Играчите на бургазлии използваха ресторанта за съблекалня.

Кръгът беше открит с двубоя между Монтана и Марек в петък.  Тимът на Светлан Кондев спечели с 1:0.

0:1 Живко Петков (5)

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч