2. Втора лига
  3. Спартак (Пл) с ново попълнение

Спартак (Пл) с ново попълнение

Евгени Игнатов е първото попълнение в отбора на Спартак (Пл). За появата му на стадион "Плевен" преди минути съобщи пресаташето на клуба Тони Вашков,

Евгени Игнатов е първото попълнение в отбора на Спартак (Пл). За появата му на стадион "Плевен" преди минути съобщи пресаташето на клуба Тони Вашков, предаде сайтът на привържениците на клуба.

За последно нападателят, известен с прякора си Бамзи, игра във Видима-Раковски (Севлиево). Той е роден в на 4 юни 1988 г. село Кирчево, област Ловеч. Висок е 176 см. Играе като ляво крило. Юноша е на ЦСКА, но след като излиза от школата на "армейците" преминава в Чавдар (Етрополе), където за два сезона в Западна "Б" група изиграва 58 мача и записва 22 гола.

През есента на сезон 2009/2010 играе в "А" група с отбора на Сливен като отбелязва изравнителния гол за "воеводите" за 1:1 при домакинството им на Левски. През пролетта на същия сезон Игнатов преминава под наем в друг член на "А" група - Спортист (Своге).

През сезон 2010/2011 отново облича екипа на Сливен в "А" група и играе в 13 мача. През пролетта преминава във Видима-Раковски. През сезон 2011/2012 остава при севлиевци в "А" група и записва 19 мача.

През настоящия сезон 2012/2013 е играл само в 6 мача за Видима-Раковски, но има 4 гола.

С привличането на Евгени Игнатов страши-треньорът на Спартак Красимир Бислимов търси заместник на трайно контузения Симеон Рудашки по левия фланг, но няма да е изненада, ако използва новото попълнение и в центъра на атаката.