2. Втора лига
  3. Тодор Колев с два гола при победа на Лудогорец над украинци

Тодор Колев с два гола при победа на Лудогорец над украинци

Отборът от Разград се наложи с 3:2 над Олександрия

Лудогорец (Разград) се наложи с 3:2 (2:1) над украинския втородивизионен Олександрия и така записа първа победа по време на лагера на тима в Турция.

Два гола за разградчани вкара бившият капитан на Славия Тодор Колев, а също така подаде и за още едно попадение.

Димо Атанасов откри резултата за Лудогорец в 22-ата минута след като направи двойно подаване с Колев, навлезе от ляво и преодоля вратаря на украинците Гришин.

В 36-ата минута Кучук, който е преотстъпен в Олександрия от Динамо (Киев) изравни, но пет минути по-късно Тодор Колев отново изведе българския състав напред.

След почивката двата отбора размениха по няколко добри атаки, а и двамата треньори подмениха почти всички свои титуляри. В 67-ата минута Шевченко изравни за Олександрия, но малко по-късно пак Тодор Колев фиксира крайното 3:2 за Лудогорец.