2. Зимни спортове
  3. Блекхоукс с нова победа в НХЛ

Блекхоукс с нова победа в НХЛ

Шампионът Чикаго Блекхоукс продължава със стабилното си представяне през този сезон в НХЛ, след като тази нощ се наложи с 3:1 над тима на Минесота Уайлд у дома.

Двубоят започна много равностойно, като през първите две третини зрителите видяха само един гол. Той падна в 13-ата минута на първата част, когато Брайън Кембъл изведе Чикаго напред. В 7-та минута на третата третина Мат Кулен изравни, но радостта на гостите от това попадение изтрая точно 34 секунди, след като Трой Брауер покачи на 2:1 за Блекхоукс. Крайното 3:1 оформи Джейк Дауел в последната минута на двубоя.