2. Зимни спортове
  3. Чикаго с труден успех на Кълъмбъс на дузпи

Чикаго с труден успех на Кълъмбъс на дузпи

Шампионът Чикаго Блекхоукс продължава със стабилното си представяне през този сезон, след като тази нощ се наложи трудно с 4:3 над тима на Кълъмбъс Блу Джакетс след изпълнение на дузпи.

Двубоят започна добре за Блекхоукс, които до 6-та минута водеха с 2:0 с голове на Кейн и Сийдбруук. В 10-ата пък Майоров върна Кълъмбъс в мача, а в 15-ата минута на втората третина Брасард изравни статуквото. В последната част Палсон изведе „сините якета” напред, но 5 минути преди последната сирена Бикел отново изравни.

При дузпите единственият точен изстрел бе на Виктор Сталберг, който бе третият изпълнител за Чикаго.