2. Зимни спортове
  3. Елисавета Макарова и Лери Кенчадзе завършиха трети при спортните двойки на турнир в Германия

В турнира при юношите българската танцова двойка Мина Здравкова и Крис Дейвис завършиха на последното 15-о място

Шампионите на България Елисавета Макарова и Лери Кенчадзе завършиха на трето място при спортните двойки на международния турнир по фигурно пързаляне в германския град Оберстдорф. Макарова и Кенчадзе бяха трети и в кратката и във волната програма и събраха сбор от 116.41 точки.

Победители станаха Армани Фанси и Кристофър Бояджи от Великобритания със 132.68 точки. Втори са италианците Алесандра Чернуши и Филипо Амброзини със 129.39 точки. Шест дуета участваха в състезанието.

В турнира при юношите стартира българската танцова двойка Мина Здравкова и Крис Дейвис. Те завършиха на последното 15-о място с 82.31 точки. Шампиони са София Сфорца и Лео Лука Сфорца (Италия) със 130.05 точки.