2. Зимни спортове
  3. Филаделфия излъга Каролина в заключителната част

Филаделфия излъга Каролина в заключителната част

Двата тима направиха много здрав сблъсък, в който така и не успяха да пратят шайбата в двете врати през първите две части от мача

Отборът на Филаделфия Флайърс записа труден успех с 2:1 в домакинството си на Каролина Хърикейнс в НХЛ тази нощ.

Двата тима направиха много здрав сблъсък, в който така и не успяха да пратят шайбата в двете врати през първите две части от мача. В последната третина обаче домакините се добраха до победата и запазиха първото си място в Източната конференция.

Джеф Картър откри резултата, секунди след началото на третата част, а Дани Бриър удвои преднината на своя тим в 11-ата минута.

Гостите успяха почти веднага да върнат една шайба чрез Туомо Рууту, но това бе всичко, което играчите на Каролина успяха да направят и в крайна сметка трябваше да преглътнат загубата.