2. Зимни спортове
  3. Кълъмбъс победи Сан Хосе след продължения

Кълъмбъс победи Сан Хосе след продължения

Кълъмбъс успя да стигне до измъчена домакинска победа над Сан Хосе с 2:1 след продължения в среща от редовния сезон на НХЛ. Мачът бе доста оспорван, като и двата отбора имаха шанс да стигнат до крайния успех. Първата третина завърши при резултат 0:0, а през втората част двата отбора също не успяха да си вкарат шайби. В третата третина Сетогучи изведе гостите от Сан Хосе напред, но Пека съумя да изравни. В крайна сметка се стигна до продължения, като в тях Амбергер донесе победата на Кълъмбъс.

Кълъмбъс успя да стигне до измъчена домакинска победа над Сан Хосе с 2:1 след продължения в среща от редовния сезон на НХЛ. Мачът бе доста оспорван, като и двата отбора имаха шанс да стигнат до крайния успех. Първата третина завърши при резултат 0:0, а през втората част двата отбора също не успяха да си вкарат шайби. В третата третина Сетогучи изведе гостите от Сан Хосе напред, но Пека съумя да изравни. В крайна сметка се стигна до продължения, като в тях Амбергер донесе победата на Кълъмбъс.