2. Зимни спортове
  3. ОБЗОР: Ню Йорк Рейнджърс обърна Отава до 5:1 в НХЛ (ВИДЕО)

ОБЗОР: Ню Йорк Рейнджърс обърна Отава до 5:1 в НХЛ (ВИДЕО)

Вижте всички резултати и лидерите в отделните дивизии

Крис Крайдер отбеляза два пъти, Артеми Панарин добави гол и две асистенции, а Ню Йорк Рейнджърс победи Отава с 5:1.

Райън Строум и Андрю Коп също се разписаха, а Игор Шестеркин се нуждаеше само от 21 спасявания.

Остин Уотсън отбеляза единствения гол за сенаторите, които поведоха с 1:0 в началото на първия период.

Остън Матюс отбеляза своите водещи 57-и и 58-и гол в НХЛ с 27 секунди разлика в първия период, за да помогне на Торонто да победи Монреал с 3:2.

Матюс има отбелязани 50 и повече попадения в последните си 50 мача, което го направи първият играч, постигнал този рекорд след Марио Лемьо през 1995-96.

Джон Таварес също се разписа за Торонто, а Ерик Калгрен направи 24 спасявания.

Том Уилсън изведе за първи път напред в резултата Вашингтон при оставащи 8:25 минути от втория период, а Кепитълс се наложиха с 6:3 над Питсбърг.

Александър Овечкин отбеляза своя 44-ти гол за сезона и отново бе с основен принос за доброто представяне на Вашингтон. Иля Самсонов спря 29 удара, за да стане 10-ият вратар в историята на отбора с 50 победи в кариерата си.

Антон Лундъл даде аванс на тима си във втория период, а Флорида победи Нешвил с 4:1 и така записа седми пореден успех.

Джонатан Хубердо и Густав Форслинг отбелязаха голове на празна врата в рамките на 17 секунди, а Картър Верхе също бе точен за победителите.

Новобранецът Спенсър Найт направи 24 спасявания за победа в четвъртото си поредно участие.