2. Зимни спортове
  3. Рейнджърс се наложи с 3:2 над Лос Анджелис като гост след продължения

Рейнджърс се наложи с 3:2 над Лос Анджелис като гост след продължения

Рейнджърс се наложи с 3:2 след продължения като гост над Лос Анджелис в среща от редовния сезон на НХЛ. Домакините започнаха по-активно и О Съливън откри резултата в тяхна полза в първата третина. Все пак те не успяха да задържат преднината си и Друри изравни и оформи крайното 1:1 за първата част. Розивал вкара за Джърс през втората част, а през третата третина Браун изравни. Стигна се до продължения на срещата и в тях Розивал донесе победата на Рейнджърс.

Рейнджърс се наложи с 3:2 след продължения като гост над Лос Анджелис в среща от редовния сезон на НХЛ. Домакините започнаха по-активно и О Съливън откри резултата в тяхна полза в първата третина. Все пак те не успяха да задържат преднината си и Друри изравни и оформи крайното 1:1 за първата част. Розивал вкара за Джърс през втората част, а през третата третина Браун изравни. Стигна се до продължения на срещата и в тях Розивал донесе победата на Рейнджърс.